mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Komentujesz artykuł z Motogazety mojeauto.pl: czytaj komentowany artykuł.

Ceny polisy OC dla "anglików" - nawet 3 razy drożej

~Dominik

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-19 | 10:04

Redaktorze Ladna prowokacja ! Nieda sie zarejestrowac,poniewaz diagnosci niemaja rozporzadzenia na pismie ! Takie klamstwo Polski,mam nadzieje ze EU w koncu nalozy kare ,bo rzad ma nas gdzies !

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Dominik

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-19 | 12:39

Redaktorze moge na pismie odmowe rejestracji wyslac i moze napisze pan reportarz ,jak panstwo okrada obywatela! Ale ja tak to niezostawie ! Juz wysylam odmowe do brukseli i wam tez radze ,moze to ten cyrk ruszy !

~Dominik

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-19 | 13:34

Pol roku temu zaplacilem w celnym,oczywiscie pieniadze juz stracili ! Za pol roku spadku wartosci auta domagac bede sie pieniedzy od rzadu ! Kupilem nowe ksenony,wklady lusterek ! Rejestracja powina byc od 01.01.2015 potem w lutym 20stego dali polsce ostatni termin 20maja i dalej cisza ! Zycze polsce konkretnej kary ! Albo niech wychodza z EU ! To sie nimi Putin zainteresoje!

~Dominik

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-19 | 13:42

Tylko podatki placic i siedziec cicho ,tak by chcialy te chwasty ! Osobiscie stracilem duzo pieniedzy ,ale co tam ,maja to gdzies ! Czekamy na jesien i sprzatamy to ich siedlisko ! Rzad jest dla obywatela a nie odwrotnie!

~Ole one kole

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-20 | 08:40

Niech mi ktos wyjasni ,w polsce same katoliki a zarazem kazdy robi wszystko przeciwko kazdemu ! Klamsta i prowokacje ! Jaka wiara tacy ludzie! Brawo panstwo 3ciego swiata

~krz

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-22 | 15:19

Ciekawe to zestawienie przygotowane przez CUK. Ubezpieczałem u nich już kilka razy auto, zawsze mi tanią polisę znaleźli.

~Ole one kole

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-22 | 18:49

Ja zaplace w Gothaer 409zl na rok !te ceny to czysta prowokacja tz legalne klamstwo ! Proponoje odpowiedz z urzedu negatywna skladac do sadu administracyjnego to pomoze! Sad jest w tej sprawie za Eu ! Mozna jeszcze meilowo do sadu w luksemburgu! Prosze walczyc ,prawo jest po naszej stronie! Pzdr dla urzednikow

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020