mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Auto w leasingu na firmę

~Andrew

Zgłoś komentarz do moderacji 2020-12-28 | 12:48

Chciałbym wziąć auto w leasing na firmę, jestem przedsiębiorcą. Potrzebuję po prostu dobrej, młodej osobówki. Dużo jeżdże po mieście i czasem zdarzy sie jakaś krótka trasa. Słyszałem dobre opinie o master1. Ktos ma doświadczenia z tą firmą?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~Konrad.gruca@effectiveadvisor.pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-01-09 | 23:25

Cześć,

O Master nic nie napisze bo to jest moja konkurencja, natomiast mogę się zareklamować w ten sposób że gdy już wybierzesz jakiś konkretny model, będę mógł zaproponować konkurencyjne warunki. W ofercie mam 5000 nowych samochodów 30 najpopularniejszych marek, liczne kontakty z salonami i komisami samochodowymi oraz importuje używane auta z zagranicy (Niemcy Szwajcaria USA).
Pomogę też w znalezieniu finansowania leasing kredyt najem, znajdę dobre ubezpieczenie OC AC i GAP. Mam dobry team podatkowy więc w tych kwestiach też możemy doradzić.

Z poważaniem
Konrad Tytus Gruca
Konrad.gruca@effectiveadvisor.pl
Effectiveadvisor.pl

~darek

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-01-18 | 15:39

Master1 to bardzo fajna firma, sprawdź sobie ich ofertę, na pewno coś dla siebie znajdziesz. Obsługa też jest na poziomie i bardzo profesjonalna. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się, czy na pewno leasing a nie inna forma finansowania, np. auto na abonament. Miesięczną opłate za auto też możesz wziąć w koszty uzyskania przychodu, a w pakiecie będziesz miał pełne ubezpieczenie, serwisowanie i wymianę opon. Same korzyści i pełen komfort. :) Ja mam auto na abonament jako osoba prywatna i bardzo chwalę sobie to rozwiązanie.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021