mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Wynajem długoterminowy - co i jak?

~jackie

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-05-07 | 10:25

Jak w temacie. Nie chcę kupować auta, szukam innych możliwość. Czytam teraz sporo o innych formach finansowania i trafiłem na wynajem długoterminowy. Brzmi ciekawie i naczytałem się o tym, ale jakoś tak nadal nie do końca chwytam. Może ktoś ma jakieś doświadczenia i wyjaśni to tak "na chłopski rozum"? Która firma jest godna polecenia?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~tomo78

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-05-20 | 09:47

To działa tak, że wybierasz auto i płacisz za jego używanie. W tym masz już ubezpieczenie i pakiet serwisowy. Czyli jak coś się popsuje, to naprawią za Ciebie. Nawet wymiana opon to nie Twoja sprawa, więc to naprawdę spoko opcja. Wybierasz auto, podpisujesz umowę na konkretny czas i płacisz co miesiąc stały czynsz. A jak umowa się kończy to oddajesz auto i możesz sobie wynająć kolejne. Tak to działa w Master1.pl, bo sam tam wynajmuję już nie pierwszy wóz i polecam.

~czarek

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-16 | 09:56

Nic dodać, nic ująć. :) Kolega wyżej wszystko ładnie wyjaśnił. Ja ze swojej strony potwierdzam, że Master1.pl to fajna firma. Mają super ofertę, godną uwagi, obsługa też klasa. Wynajmuję od nich Insignię i wszyscy zadowoleni - ja i moja rodzinka. :) Ten pakiet daje dużo swobody, zawsze irytowała mnie wymiana opon, a teraz mam wsparcie profesjonalistów.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021