mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Wynajem a leasing - co wybrać?

~tomko

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-09 | 11:27

Cześć, jak w temacie. Potrzebuję nowego auta, mam jednoosobową firmę. Nie chcę kupować, myślałem o leasingu, ale czytam też często o wynajmie długoterminowym. Co byłoby lepsze, macie jakieś doświadczenia? Jakie firmy leasingowe polecacie?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~robson

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-10 | 09:43

Trudno powiedzieć, tu sam musisz porównać. Wynajem na pewno da Ci więcej swobody. Możesz podpisać umowę na krócej, np. na rok. W cenie czynszu masz wliczony pakiet serwisowy i ubezpieczenie. Więc nie musisz za bardzo się przejmować obsługą techniczną. Po zakończeniu umowy zwracasz auto, nie musisz go wykupować. Zobacz sobie jak to działa na Master1.pl, ja właśnie od nich wynajmuję.

~Automaniak

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-11 | 16:50

Ja od trzech lat stosuję wynajem długoterminowy. Z własnego doświadczenia polecam wypożyczalnię Mestenza, która ma szeroką gamę aut z segmentu premium. Obecnie wziąłem Cadilaca, ale przez pierwszy rok jeżdziłem Infiniti i nie miałem żadnych problemów.

~maras

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-06-15 | 09:28

Wynajem jak najbardziej. Dużo więcej swobody niż leasingi i masz wsparcie przy obsłudze technicznej, czyli więcej problemów z głowy. :) Ja też Ci polecam Master1.pl, sam wynajmuję od nich mondeo i naprawdę wszystko działa jak trzeba.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021