mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Finanse, prawo, ubezpieczenia, motobiznes, flota

Auto na firmę, ale nie leasing - co wybrać?

~tacik

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-12-13 | 10:40

Siemka. Chcę wziąć nowe auto na firmę - mam jednoosobową działalność gospodarczą. Dużo jeżdżę również służbowo i potrzebuję fajnego, jak najnowszego auta. Tym razem wolałbym nie brać leasingu, ale myślałem o innych opcjach finansowania - np. wynajmie długoterminowym. Ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania? Będzie się to opłacać?

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~marcopolo

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-12-15 | 11:26

Pomyśl o wynajmie długoterminowym. To działa podobnie jak leasing, tylko na koniec nie wykupujesz samochodu. Wybierasz odpowiedni model, podpisujesz umowę na określony czas (2-3 lata), w tym masz jeszcze do dyspozycji pakiet usług serwisowych - przeglądy, wymiana opon itd. Wydatki masz przewidywalne i do tego wpiszesz je do kosztów uzyskania przychodu. Tak to działa w Master1.pl, bo sam korzystam z wynajmu długoterminowego z tej firmy. Polecam, wszystko działa jak trzeba. :)

~skotiskot

Zgłoś komentarz do moderacji 2021-12-28 | 11:51

Kolega wyżej ma rację. Też korzystam z wynajmu długoterminowego z Master1.pl. Ostatnio nawet wymieniałem auto na nowsze, bo umowa dobiegła końca. Bardzo wygodne rozwiązanie, obsługa jest bardzo sprawna, więc decyzja wydała się naturalna. Popatrz w oferty, napisz do nich albo zadzwoń i popytaj - tak chyba najlepiej. :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022