mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

Wypożyczalnia samochodów osobowych

rent-car-king

Nowicjusz

rent-car-king

Miasto: Kraków

Auto: Chevrolet Captiva

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-11-21 | 14:01

Potrzebujesz wynająć samochód? A może przeprowadzasz się i potrzebujesz większego auta, by przetransportować sprzęty większych gabarytów...?nnZapraszamy do Rent Car King Kraków!nW naszej bogatej ofercie floty znajdziesz pojazd, które na pewno spełni Twoje oczekiwania.nOferujemy atrakcyjne ceny i rabaty!nMożliwość odbioru i oddania samochodu w dowolnym miejscu w Krakowie i w okolicach*.nnPonadto oferujemy bezgotówkowy wynajmem samochodów osobom poszkodowany w kolizjach - zupełnie za darmo!nPieniądze za wynajęty samochód odbierzemy od ubezpieczyciela. Ty już o nic nie będziesz się musiał martwić!nSkontaktuj się z nami: RENT CAR KING, ul. Grzegórzecka 10, Kraków, www.rent-car-king.pl

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Paparazzo

Nowicjusz

Paparazzo

Miasto: Poznań

Auto: Dacia Logan

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-03 | 13:07

Poznań, Kraków, Wrocław, Katowice to siedziby wypożyczalni aut Osek Rent a Car. Oferuje wynajem długo, średnio i krótkoterminowy. Wybór z bogatej oferty flty samochodowej z induwidualnym cennikiem dla każdego z aut. Szczegóły na http://osekrent.pl/oferta/wynajem-srednioterminowy

~Milosz S

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-03-20 | 18:27

Postawiłem jakiś czas temu na Panek za namową znajomych. Rzeczywiście fajnie są zorganizowani i mają doskonałe samochody. W sumie cenowo również nie było takiej tragedii, a czytałem, że wcale najtańsi nie są.

~dawi

Zgłoś komentarz do moderacji 2017-10-31 | 09:50

Warto pamiętać o tym, że jeśli potrzebujemy auta zastępczego z oc sprawy wypadku, to najlepiej wziąć je z EuCOcar, bo ta firma ma naprawdę dobrą ofertę.

~karol6

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-04-17 | 15:38

W Krakowie według mnie najlepszy jest Panek. Jeśli zależy wam na dobrej jakości autach i profesjonalnej obsłudze to polecam :)

marianek45

Nowicjusz

marianek45

Miasto: Warszawa

Auto: Mercedes Klasa S

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-01-31 | 16:09

Któryś z moich przedmówców polecał tutaj wypożyczalnię samochodów w Białymstoku. Jeżeli o mnie chodzi, chętnie skorzystałbym w tym mieście z oferty
http://wypozyczalnia.konrys.pl/ . Przede wszystkim ceny są tam przystępne, do tego niskie kaucje, a i wybór samych pojazdów całkiem spory:).

~Pedro

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-05-22 | 09:12

A mi się wydaje że lepiej jednak mieć swoje auto, my też bylismy nie tak dawno w salonie Klimczak w Częstochowie, i mamy teraz nową mazde 6. - jednak wynajmowanie to takie uwiązanie no i ciągle się komuś płaci

strona 2 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021