mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

Jak alkomat kupić i czym się sugerować?

~Rutek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-05-29 | 22:37

Hej, planuję kupić alkomat dla siebie, ale też żeby mogło z niego skorzystać w razie czego kilka osób. Czym się kierować przy zakupie? Wiem jedynie że muszę przeznaczyć przynajmniej 400 -500 zł żeby to miało sens.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

~valenciak

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-07 | 10:55

sprawdź sobie elektrochemicznego alkohita, może uda Ci się znaleźć x50 w tej cenie bardzo fajny model sam mam i uzywam już od paru miesięcy. Nic się nie psuje, działa dobrze, szybko mierzy, ma lejek wiec jak chce się kilka osób sprawdxic to idzie to błyskawicznie, bo nie trzeba zmieniac ustnika

~Rutek

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-06-10 | 20:09

Właśnie patrzyłem, ale jest też sporo innych modeli. Patrzyłem też na x45 i x8. Czy ten o którym piszesz jest najlepszy z tych wszystkich? I czy ten lejek faktycznie się sprawdza? Chodzi o dokładność badań.

~valenciak

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-07-18 | 21:29

tak sprawdza się bez problemu, pomiar przy pomocy lejka jest te wiarygodny, co do modeli to już kwestia Twojego budżetu, ja z x50 jestem zadowolony i to chyhba ich najpopularniejszy model,ale który nie kupisz będzie dobry.

~LadneFelgi_pl

Zgłoś komentarz do moderacji 2018-09-20 | 10:56

Akurat jeżeli chodzi o zakup alkomatu to polecam sugerować się za równo opiniami innych użytkowników jak i budżetem jaki posiadamy na ten cel, z doświadczenia polecam modele Alkohita X50 oraz x60 do codziennego użytku spokojnie wystarczą.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018