mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

Sprawdzenie auta przed zakupem - z kim?

Grzegorz33

Młodszy motomaniak

Grzegorz33

Miasto: Poznań

Auto: Honda Jazz

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-24 | 14:04

Cześć,nCzy możecie mi podpowiedzieć jak sprawdzacie auto przed zakupem oraz czy korzystacie z pomocy jakiś serwisów bądź specjalistów którzy wiedzą jak ukrywa się usterki? Byłbym bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

AdamCz.1

Młodszy motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-25 | 14:17

Na pewno auto trzeba sprawdzić, ja już raz się niestety nadziałem na taki zakup i potem musiałem włożyć 4 tys. zł w naprawy. Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy, bądź nie wierzysz w uczciwość mechanika sprawdzającego to sprawdź jeszcze firmę Autotesto bo mają swoich fachowców w całym kraju,, którzy często są rzeczoznawcami z wykształcenia więc przygotowują dokładny raport na którego podstawie łatwiej podjąć decyzję zakupową.

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-25 | 14:42

Jest w tym dużo racji, auta po gwarancji na pewno narażone są na spore usterki (często np. jeśli jest turbina). Dlatego sprawdź go dokładnie i ciesz się zdrowym autem na lata.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-25 | 22:01

Korzystałem z ich usług i swoją pracę Autotesto zrobili dobrze. Raport dokładnie przygotowany, cena dość rozsądna i i nie trzeba na to tracić czasu samemu.

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-06-26 | 09:11

Jak się obawiasz to warto właśnie sprawdzić opinie klientów i też jak dokładnie wygląda taki raport bo to też przedstawili m.in tutaj https://www.autotesto.pl/jak-sprawdzamy-auta/ Dlatego sprawdź sobie i jak już będzie po wszystkim to daj nam znać jak poszło i czy masz swoje wymarzone auto.

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019