mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

Wybór produktów do auto detailingu - wskazówki

motoman5521

Motomaniak

motoman5521

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda CR-V

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-16 | 14:42

Hej :)nPrzychodzę do Was z pewnym pytaniem, ponieważ szukam wysokiej jakości produktów w zakresie auto detailingu i chciałbym zapytać, czy są tutaj osoby które się tym zajmują, bądź pasjonują i mają dla mnie sprawdzone już przez siebie propozycje. Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości, ale nie ukrywam że również dobrej cenie, bonw tym aspekcie też trzeba być konkurencyjnym względem innych firm z okolic, które się tym zajmują. nPozdrawiam!

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

BronekMin2

Młodszy motomaniak

BronekMin2

Miasto: Wołomin

Auto: Opel Corsa

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-07-29 | 08:46

Ciekawe pytanie na które rzeczywiście ciężko odpowiedzieć polecając jednego producenta. W naszym przypadku na pewno jednym z nich jest Hek Cosmetics, ponieważ pozwala bardzo dokładnie wyczyścić auto zarówno od środka, jak i na zewnątrz. Mają w ofercie bardzo dobre woski, szampony, odtłuszczacze, czy kosmetyki do pielęgnacji kokpitu. Działają dobrze, ceny również są w porządku więc na razie nic nie zamierzamy zmieniać dopóki nasi klienci są zadowoleni.

Robertin31

Młodszy motomaniak

Robertin31

Miasto: Warszawa

Auto: Honda Accord

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-08-06 | 12:27

Podzielam opinię poprzednika i też jestem w stanie zgodzić się co do Hek Cosmetics, ponieważ od kilku miesięcy stosujemy je w naszym salonie auto detailingu w przypadku wnętrz, ale również powierzchni zewnętrznych jak szampon z woskiem (HEK WAX SHAMPOO) oraz sam wosk (HEK WAX) i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni bo można postawić je śmiało obok dużo droższych produktów, a różnicy na pewno nie zauważycie.

AdamCz.1

Motomaniak

AdamCz.1

Miasto: Ruda Śląska

Auto: Honda City

Zgłoś komentarz do moderacji 2019-08-21 | 23:09

Hmm ciekawy temat, z dużą chęcią dowiedziałbym się trochę więcej na temat tych kosmetyków, bo lubię dbać o auto i jednak nie zawsze jest z nimi tak jak się przedstawiają w sklepie :)

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019