mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Hyde Park

Hyde Park

Żona nie chce uprawiać ze mną seksu

~Miderman

Zgłoś komentarz do moderacji 2022-08-17 | 14:14

Żona jest po cesarce, na początku nie chciała się ze mną kochać ze względu na świeżą bliznę, ok zrozumiałem. Później ze względu na wygląd bo brzydko wygląda z blizną, powiedziałem że taka mi się podoba i mi to nie przeszkadza. Teraz uprawiamy sex raz w miesiącu. Na początku znajomości prawie na każdej randce. Ok, sex oralny też jest może dwa razy w miesiącu, ale to ona pieści mnie, nie pozwala mi się zbliżyć. Faktycznie że względu na dziecko sam czasem tracę ochotę, jestem zmęczony, a żona siedzi z nim ciągle.nZ tym że ostatnio nasza miłość jest bardziej platoniczna. Życie stało się monotonne praca, dom, dziecko, spanie i tak w kółko.nKupiłem książkę z pozycjami żeby poprawić atmosferę w łóżku. I strzeliłem sobie w kolano. W książce są sexowne dziewczyny a żona ma bliznę na brzuchu i nadwagę. Nic nie powiedziała ale raczej jej się to nie spodobało.nNajlepsze ze ostatnio tracę ochotę nawet na masturbacje.nNie wiem co robić, jesteśmy po 30 a zachowujemy się jak stare małżeństwo

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022