mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

Pirelli P Zero vs. Michelin Pilot Sport 3 i 2

~radek

Zgłoś komentarz do moderacji 2011-06-07 | 11:19

Witam
Przymierzam się do kupna oponek 235/40/18 na przód do mojego BMW i znalazłem 3 modele w dobrych cenach :
-Pirelli P Zero
-Michelin Pilot Sport 2
-Michelin Pilot sport 3

Co możecie o nich powiedzieć,wrażenia podczas użytkowania ,hałas ,przyczepność ,które są lepsze i dlaczego ?
Z góry dziękuje za pomoc .
Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

oskar88

Młodszy motomaniak

oskar88

Miasto: Poznań

Auto: Toyota Avensis

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-25 | 16:06

Właśnie też szukam opon i narazie naczytałem się na temat Pirelli P zero, że dobra do szybkiej jazdy. No islzsyałem od ynajomego, że jest też dobra przyczepność, więc teraz czekam na jakąś dobra okazję i zastanawiam się gdzie je kupic

~OPONLUK

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-26 | 23:15

Opony porównywalnej wysokiej klasy . Michelin 235/40 R18 95Y XL PILOT SPORT 3 cena 699zł brutto oraz Pirelli 235/40 ZR18 91Y PZERO ROSSO Assimetrico za 635zł brutto . Polecam Pirelli . Zapraszam na www.oponluk.pl (Najlepsze ceny opon i felg)

oskar88

Młodszy motomaniak

oskar88

Miasto: Poznań

Auto: Toyota Avensis

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-01-30 | 17:08

Nie znam tej strony, a ja zawsze do nowości jestem bardyo sceptyczny, musi byc naprwadę dobry i polecony, kolega y Niemiec polecił mi http://www.tirendo.pl/, mówił, że on znalazł na niemieckiej stronie opony i jest zadowolony, a my polacy lubimy to co niemeickie:) Zna ktoś już tą stronę? bow idye ye działają na kilka Państw.

~Ted

Zgłoś komentarz do moderacji 2013-02-14 | 15:28

Warto sprawdzać ceny w różnych sklepach. Można sporo zaoszczędzić.
Ja tam wolę dać zarobić polskiej firmie. Do tego jeszcze w większości przypadków taniej .
Pozdrawiam

strona 1 (z 1) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018