mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - Opony

Opony

Komentujesz opony : wszystko o oponach .

Nowe opony z allegro za pół ceny - czy warto?

~KDD

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-02 | 12:56

Witam, Zainteresowała mnie ostatnio taka aukcja: http://goo.gl/tzZFWM Cena nowej opony w renomowanym sklepie: ok. 1100 zł, a tu 450 zł. Różni się tylko datą produkcji. Ma trzy lata. Czy warto zaryzykować i kupić takie opony? Czy ten wiek może mieć jakiś wpływ na kondycję, właściwości jezdne opony? Czy sprzedawca nie jest zbyt "niepopularny"? nCo myślicie?

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

OponyImpolex

Motomaniak

OponyImpolex

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-07-28 | 12:13

Szczerze mówiąc to na Twoim miejscu poszukałbym w dobrych i godnych zaufania sklepach internetowych gdzie masz pewność,gwarancję co do faktycznego stanu opon oraz ich przechowywania bo to także jest bardzo ważne.

~tero

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-13 | 12:24

Popatrz szerzej zanim kupisz, masz wiele propozycji nie tylko tą jedną. Jeśli ta wydaje Ci się podejrzana to sprawdź inną. Masz portale ogłoszeniowe jak np. http://top-ogloszenia.net/Ogloszenia-Motoryzacyjne-7
I tam wszystko znajdziesz czego Ci potrzeba.

Wieszal

Starszy motomaniak

Wieszal

Miasto: Nowy Targ

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-08-20 | 11:10

Opony się starzeją im starsza opona tym jej własciwości gorsze. Opona po trzech latach nawet jeśli nie była używana bedzie gorsza od opony z starszą datą produkcji. Opona, którą znalazłeś na alegro zapewne nie zeszła i sprzedawca wiedząc, że nie może wystawić jej w sklepie, bo dba o reputacje minimalizuje straty sprzedając po niższej cenie przez internet. Nie oszczędzam na bezpieczeńśtwie. Choć z drugiej strony wydanie nawet miliona nie da mi 100% bezpieczeństwa. Więc sam decyduj moje zdanie znasz.

OponyImpolex

Motomaniak

OponyImpolex

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-09-17 | 12:48

Takie opony z całą pewnością nie zapewnia Ci odpowiedniego bezpieczeństwa na drodze i przyczepności,szczególnie jeżeli mowa o oponach zimowych. Teraz u nas opony Nokian dostępne są w atrakcyjnej cenie,marki przedstawiać na pewno nie trzeba,już wielu kierowców przekonało się co do ich jakości.

Madamo

Młodszy motomaniak

Madamo

Miasto: Słupsk

Auto: BMW Seria 3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-14 | 09:00

Nie tylko data tylko aż data wbrew pozorom jest to bardzo istotne opona się starzeje i z czasem traci swoje własciwości im dłużej opona leżakowała tym gorzej będzie się spisywać wieć im tańsza opona tym ktoś się chce szybciej pozbyć póki jest cokolwiek warta. średnio po 3 latach opone nalezy wymienić nawet jeśli ma dobry bierznic własnie ze względu na wiek opony.

OponyImpolex

Motomaniak

OponyImpolex

Miasto: Warszawa

Auto: Audi A3

Zgłoś komentarz do moderacji 2014-10-30 | 14:28

Pamiętaj że same liczone lata to jeszcze nic,polecam raczej skupić się na przebiegu jaki wykonał dana opona bo tutaj także ma to kolosalne znaczenie. Teraz u nas spotkacie kilka ciekawych promocji na dobre i markowe opony,zapraszamy:)

olan

Młodszy motomaniak

olan

Miasto: Warszawa

Auto: Chrysler Stratus

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-02-28 | 00:27

Lepiej zajrzyj np. na Motointegrator. Jako, że kończy się sezon zimowy to teraz mają dobre ceny na znane marki - wyprzedaż starej kolekcji. Nie zapłacisz więcej niż na Allegro, a na pewno będą bezpieczniejsze.

Sklep-Kia_pl

Starszy motomaniak

Sklep-Kia_pl

Miasto: Warszawa

Auto: Kia cee'd

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-18 | 10:11

Polecam faktycznie poszukać w dobrych sklepach internetowych gdzie masz szeroki wybór tańszych opon,ale nie za pół ceny z nie wiadomo jakiego źródła,to trochę ryzykowne,nie sądzisz?

Pozdrawiam Sklep-Kia.pl

KasiaMikina

Młodszy motomaniak

KasiaMikina

Miasto: Łódź

Auto: Renault Twingo

Zgłoś komentarz do moderacji 2015-06-26 | 10:11

Mieliśmy ten sam problem - niby okazja, opony nieużywane, dobrej firmy, okazja.
Teraz - na drugi sezon - przednie obie na kapciu...

strona 1 (z 2) Odpowiedz odpowiedzi wyświetlaj:

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019