mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

wiesio16 Nowicjusz

Miasto: Świdwin

Auto: Renault Espace

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

nie otwiera się klapa wlewu poliwa

2014-06-07 | 22:34

mam problem - po otworzeniu drzwi za pomocą pilota klapa wlewu paliwa nie otwiera się a stało się gdy bateria rozładowała się w pilocie i otworzyłem drzwi kluczykiem przez zamek. Czy ktoś miał taki przypadek - proszę o pomoc.

kontrolka świec żarowych

2014-05-20 | 17:50

Witam Gepard- dziękuję za fachową radę wymieniłem włącznik światła stop i usterka została usunięta, kontrolka świec żarowych przestała świecić - jeszcze raz dziękuję, życzę powodzenia

konserwacja dachu w kabriolecie BMW

2014-05-16 | 13:53

Witam: mam prośbę czy ktoś może mi podpowiedzieć jakie zastosować środki do konserwacji dachu składanego w kabriolecie bmw jest to dach z materiału - z góry dziękuję.

konserwacja dachu w kabriolecie BMW

2014-05-16 | 13:44

Witam: nMam serdeczną prośbę czy ktoś wie jakie zastosować środki do konserwacji dachu składanego z materiału do bmw aby zabezpieczyć przed zniszczeniem - za radę dziękuję.

kontrolka świec żarowych

2014-05-11 | 09:36

Witam: podczas jazdy cały czas miga kontrolka świeć żarowych, co jest przyczyną i czy może być połączone z innym źródłem zasilania - np ze światłem stop gdyż nie świeci się stop, mam taką wiadomość, że jest to przyczyna włącznika światła stop - proszę o potwierdzenia czy mam szukać innej przyczyny - pozdrawiam

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019