mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

Cocolino35 Nowicjusz

Miasto: Gniezno

Auto: Chevrolet Captiva

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Kontrolka Check engine

2014-03-30 | 18:30

Witam.jestem posiadaczem Captivy z 2007 roku 2.0/150km od dwoch lat.Bylem naprawde zadowolony z tego auta,do czasu az po sprawdzeniu stanu oleju silnikowego,okazalo sie ze jest go o 5 cm ponad max.Jezdze przewaznie po miescie i zdaje sobie sprawe z tego,ze wybralem auto z silnikiem deasla zamiast benzyny ale czasu nie cofne.Po zapoznaniu sie z kilkoma watkami na forum jak dpf,kolo dwomasowe i problemy z turbo,jestem przekonany ze moim nastepnym autem bedze auto z silnikiem benzynowym.W serwisie najpierw zdiagnozowali ze to przeplywimierz.Po wymianie kontrolka po chwili zaswiecila sie ponownie.Nastepna ich diagnoza bylo turbo.Napisali,ze do wymiany jest turbo,poniewaz jest uszkodzone i nie pozwala na regeneracje filtra dpf.Nie bardzo chce mi sie w to wszystko wierzyc i dlatego postanowilem zapytac uzytkownikow tego forum.Jesli mieliscie podobne problemy z tym autem,prosze o pomoc.Z gory dziekuje.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019