mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

dominik123laura Nowicjusz

Miasto: Żnin

Auto: Chevrolet Captiva

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

w silniku podnosi sie olej w po okolo 1000 km

2013-10-26 | 15:10

Dziekuje wam za Rady wyciecie DPF nie wchodzi w gre ,bo w Niemczech nie przejdzie przegladu,warsztat w Polsce odrazu to zaproponowal,poniewarz ja tylko jezdze w Niemczech ,zdecydowalam sie pozegnac z moim autkiem,stoi do sprzedazy.Jeszcze raz dziekuje.Pa

2013-07-15 | 17:05

Samochöd dostane dzisiaj wieczorem,to zaraz sprawdze,bo byl znowu na warsztacie,Panowie powiedzieli ze DPF byl zapchany ,mimo tego ze zawsze prz zapaleniu sie kontrolki jade tak dlugo az zgasnie.Robie tylko 20 km dziennie a po drodze jest jeszcze 2 razy wylaczany.Stwierdzili ze to jest przyczyna,dlaczeko wpryskuje paliwo do oleju ,bo olej byl pomieszany.Koszty 500 euro bo musieli znowu wymienic olej.
NOWE PYTANIE
Czemu moze byc zapchany PDF skoro tak uwazam na proces czyszczenia.Jest Popsuty????.Dzieki za zainteresowanie.

CHEVROLET CAPTIVA ZAŚWIECIŁO SIE 5 KONTROLEK NA RAZ

2013-07-14 | 23:14

Cesc.Mialam ten sam Problem ,na warsztacie wymienili czujnik problem nie zniknal,okazalo sie ze musza zmieniac jakis kabel ktory znajduje sie pod Autem(nieznam sie za bardzo na tych wszystkich nazwach fachowych),ale szkoda ze nieznalam pomyslu Macka,bo warto moze sprubowac.Ja jezdze w Niemczech naprawa byla droga.Zycze powodzenia ja juz mialam bardzo duzo napraw ,a Samochud nadal mi sie podoba.

2013-07-14 | 23:08

Hallo Kochani potrzebuje pomocy jestem u kresu sil.nMoja Captiva miala juz duzo problemow,ale najnowszy nie pozwala mi powoli spac.nGdzies w marcu zapalila sie kontrolka wymiany oleju.Pojechalam do warsztatu komputer potwierdzil,wymienili olej,po przejechaniu okolo 1000 km to samo,znowu na warsztat ,panowie stwierdzili ze samochud potrzebuje inspekcje roczna,kosztowala 350 euro bo jezdze w Niemczech,przy inspekcji wymienili znowu olej.Po powrocie zaczelam obserwowac stan oleju i,po trochu sie zmieniel na wiecej,po 1,5 miesiaca,przejechalam okolo 1000 km,kontrolka jest znowu,stan oleju podniesiony o 1,5cm.Na koniec tygodnia chce odwiedzic rodzicow w kraju zeby dzieci jezyka nie zapomnieli,a powoli brakuje mi pieniedzy na naprawy.Mowi sie POLAK POTRAFI,i to sie zgadza ,moze ktos mial podobny problem,albo zna sie lepiej jak warsztaty w Niemczech

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020