mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

Madzia Nowicjusz

Miasto: Gdynia

Auto: Seat Ibiza

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Wypożyczalnia samochodów osobowych

2015-11-02 | 08:04

Ja z kolei mogę polecić Avis.Wiele razy wypożyczałam tam samochód ( głównie dla rodziny,która przylatywała do Polski na kilka dni i potrzebowała jakiegoś środku transportu). Mają tam nowe, wygodne samochody oraz przystępne ceny. Warto jest zarezerwować sobie samochód wcześniej przez internet. Wtedy jest o wiele taniej. Mają tam również ciekawe promocje weekendowe kiedy można wynająć sobie całkiem fajne auto za 100 zł za dwa dni.

Gdzie wykupić tanie OC

2015-03-31 | 08:22

Już porozmawiałam, załatwiłam ubezpieczenie . Na szczęście jeszcze w niższej kwocie. Faktycznie dali mi lepszą ofertę niż jak sobie sama szukałam ( dokładnie sobie to wszystko porównałam).

Jeszcze mam jedno pytanie. Czy Waszym zdaniem warto jest kupować ubezpieczenie NNW? Czy rzeczywiście może nam coś dać?

Gdzie wykupić tanie OC

2015-03-30 | 07:52

A to nie jest aby tak,ze odszkodowanie wypłaca mi firma osoby, która uszkodzi mi samochód? A nie moja firma?
Zostawiłam przed chwilą kontakt, ogólnie dzięki.

Gdzie wykupić tanie OC

2015-03-27 | 10:57

Nie , jeszcze nie słyszałam. Nie kontaktowała się jeszcze z żadnym doradcą

Gdzie wykupić tanie OC

2015-03-21 | 09:30

Witam. Pytam się tutaj bo może się orientujecie . gdzie możńa wykupić OC w najlepszej cenie na dzień dzisiejszy. Nie mam czasu aby chodzić tak od tu do tu i sobie porównywać. Dałoby sie może wszystko załatwić przez internet ?

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021