mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

Aska85 Młodszy motomaniak

Miasto: Konin

Auto: Land Rover Freelander

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

części do LR

2015-05-10 | 19:26

Bardzo się cieszę, ze mogłam pomóc.
To w sumie trudne jak samemu się szuka takich rzeczy, a nie ma się skąd wziąć opinii. Kiedyś sami byliśmy w takie sytuacji. i cały internet przeszukaliśmy, jeżeli mozna tak powiedzieć, wybraliśmy kilka sklepów a potem z nich ten jeden, bo był najbardziej godzien zaufania.
Dobre jest to, ze mają też sklepy stacjonarne w Warszawie to jak jesteśmy tam, to na bieżąco kupujemy.
Fajnie, że pomogłam.

części do LR

2015-05-06 | 16:30

poszukaj sobie na landstore.pl.
Mój mąż tam zawsze kupuje części do mojego LR. Zawsze wszystko było okej, nie robią problemów, można się dogadać. I szybko jest.
a jeżeli nie, to nie wiem gdzie indziej ;)

Stacje benzynowe oszukują na ilości tankowanego paliwa

2015-04-11 | 21:42

Tak było zawsze i wszędzie niby liczniki dobrze mierzą a są ulepszone. Szok co tu się dzieje. Wszystko ludzie zrobią by tylko oszukać innych.

Top: Nieoznakowane radiowozy z wideorejestratorem

2015-04-11 | 21:40

A niby Policja nie ma kasy, zawsze mają budżet za mały. Czy to jest prawne jeżdżenie takim autem że nie wiemy czy to policja? Ciekawe.

Wypożyczenie samochodu podczas podróży

2015-04-11 | 21:38

Czy ta firma mieści się tylko w Warszawie? Fajna sprawa z wypożyczeniem samochodu i to nie tylko w Polsce. Gdyby było więcej pod firm tego typu to by na pewno to ruszyło.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021