mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

Ferox Nowicjusz

Miasto: Lębork

Auto: Chevrolet Lacetti

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Zestawy naprawcze do turbosprężarek

2016-05-12 | 11:23

Witam wszystkich forumowiczów serdecznie. W Lacetti padła mi niestety turbina. Tak stwierdził mechanik i powiedział że jest w stanie wymienić zestaw naprawczy. Mam kupić zestaw naprawczy, ale skąd mam wiedzieć jaki mam kupić i gdzie mam kupić. Ile kosztują takie zestawy naprawcze do turbosprężarek? Czy taka wymiana zestawu pomoże? Turbina mocno dymiła na siwo i nie było mocy powyżej 1500 obrotów. Chevrolet Lacetti 2006 rok 2.0 silnik

Chevrolet Lacetti - Silnik Common Rail

2015-10-12 | 14:08

Znalazłem w końcu katalog wtryskiwaczy Common Rail na stronie Bosch Diesel Service u Pawlika http://www.wtryskiwacz.com/katalog-wtryskiwaczy-common-rail-bosch/ i są tam podane wszystkie silniki z układami Common Rail. Jak ktoś szuka to wszystkie marki są w jednym miejscu. Poz

Chevrolet Lacetti - Silnik Common Rail

2015-09-11 | 09:26

Witam forumowiczów ;)nChciałbym się dowiedzieć czegoś na temat silnika występującego w Chevrolecie Lacetii. Według różnych katalogów, silnik ten przyjmuje oznaczenie TDCi.. Co wynika że jest to jednostka Forda. Czy wszystkie silniki Common Rail w Lacetti są produkcji Forda?

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020