mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

Karol_43 Nowicjusz

Miasto: Łódź

Auto: Renault Megane

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Ubezpieczenie czy warto od producenta?

2016-03-23 | 14:30

Dostałem propozycję ubezpieczenia od Renaultnhttps://www.renault.pl/uslugi-i-serwis/renault-ubezpieczenia.htmlnnWspółpracują z PZU i Allianz zawsze osobno kupowałem ubezpieczenie, ale propozycja wygląda całkiem ciekawie. Macie z nimi jakieś doświadczenia?

Kupno samochodu na raty

2016-03-21 | 22:49

Różnie to bywa często na początku ukryty koszt obowiązkowego ubezpieczenia. Trzeba się mocno w umowy wczytać, no i opłata przygotowawcza też jest często. Parę lat temu walczyłem z tematem teraz czas zorientować się na nowo może coś się na lepsze zmieniło.

A nie lepiej połowę kasy wrzucić na jakąś lokatę i mieć na czarną godzinę, a auto całe z kredytu kupić?

Gdzie szukać aut używanych?

2016-03-21 | 22:44

Zauważyłem, że teraz często czy to Renault czy Ford inni producenci na stronach oferują samochody używane, przeglądam ostatnio dosyć dużo tych stron bo szukam samochodu pod leasing i całkiem ciekawe oferty można tam znaleźć fajnie udokumentowane. Najdziwniejsze jest to, że sprzedają marki ze sobą konkurencyjne w Fordzie znalazłem Dacie.

Jakie Renault dla 20 latka?

2016-03-21 | 18:13

Witam, szukam propozycji Renault dla mojego syna już mam dość jak mój zajeżdża. nnLiczę na młodzież, może coś mi podpowiecie? Co by młodą osobę ucieszyło na co zwracać uwagę, może jakieś ciekawe dodatkowe wyposażenie?nnPomożecie?

Założenie konta bankowego - firmowego

2016-03-21 | 17:48

W kontach firmowych najczęściej jest opłata za prowadzenie przykładowo 50 zł ale w tym masz 50 "darmowych" przelewów. Pamiętaj, że możesz zawsze wliczyć w koszty prowadzenia firmy koszt przelewów, odsetek i tym podobnych spraw bankowych.
Można jeszcze znaleźć konta bez opłat dla nowych klientów, ale zazwyczaj po roku już coś trzeba płacić takie czasy.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018