mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

pawkem Nowicjusz

Dołączył: 2016-08-31 | 10:53

Postów: 5

Miasto: Poznań

Auto: Fiat Punto

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Fiat punto II problem z silnikiem

2016-08-31 | 11:52

Witam,
Sam mam Punto II i także różne zdarzały się problemy z silnikiem. Do tego, jak na ten model w moim odczuciu dosyć dużo palił, gdyż 8 litrów. Parę miesięcy temu polecono mi http://regeneratory.pl/ i muszę przyznać, że pomimo sporych na początku wątpliwości po użyciu przeżyłem szok. Napiszę krótko, by nie zanudzać: zupełnie inny samochód. Dlatego szczerze i bez żadnej ściemy polecić mogę.

Chyba duzo pali

2016-08-31 | 11:42

Jest dosyć interesujące rozwiązane, które walczy z nadmiernym braniem paliwa, a nazywając rzecz bardziej po ludzku, redukuje to spalanie, błyskawicznie się zwracając. Sam używam, więc dlatego mogę śmiało polecić. Dużo, nie dużo, ale z 8 litrów na 100 kilometrów zredukowałem do 6. Przy większym silniku podejrzewam, że redukcja będzie jeszcze lepsza http://regeneratory.pl/. Rozwiązań jest kilka warto wybrać to, które najbardziej nam się przyda. A że się przyda, to nie ma wątpliwości.

jakim silnikiem jesteś

2016-08-31 | 11:23

Jakim silnikiem jesteś? Najważniejsze, że zadbanym, wychuchanym i takim, których chodzi tak, że aż ucho ten dźwięk pieści. A żeby tak było konieczna jest ważna, choć dla wielu kontrowersyjna rzecz: http://regeneratory.pl/ . Skuteczność wyjątkowa, a tak zadbanym silnikiem, to każdy by chciał być.

Jak dbać o auto?

2016-08-31 | 11:16

Jak dbać o auto? Bardzo dobre pytanie. Myślę, że mamy wiele elementów wymagających naszej dbałości czy też może nawet czujności. Samochód wiadomo, rzecz martwa, ale pod naszym butem w żywą istotę się zmienia, o którą właśnie jak o żywą istotę dbać musimy, Jednym z ważniejszych samochodowych elementów wymagających dbania jest silnik. Z własnego doświadczenia mogę polecić coś, co niesie za sobą pewną nutkę kontrowersji, ale jest skuteczne czyli http://regeneratory.pl/ . Przyznam szczerze odkąd używam silnik mojego samochodu wyjątkowo mi się odwdzięcza.

chemia samochodowa

2016-08-31 | 11:02

Z czyszczenie silników fajna sprawa. Ja ostatnio przekonałem się do regeneratorów silnika. Wiem, że temat jest dosyć kontrowersyjny, ale muszę przyznać, że działają i jestem zadowolony. Kwestia tego z jakich korzystamy, bo z pewnością można się zdrowo naciąć. Ja używam http://regeneratory.pl/ i mogę śmiało z czystym sumieniem mogę napisać: działa. Może nie są to czary, ale samochód jest żwawszy i po prostu spełnia to, co powinno.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021