mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

jarebelman Nowicjusz

Miasto: Warszawa

Auto: Ford Mondeo

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Rejestracja samochodu z zagranicy - krok po kroku

2016-10-19 | 22:02

ja dziś dostałem informacje o getauto.pl do weryfikacji auta.
wszystko tam jest za darmo i uratowali mi d..e (właściwie to mojej żonie ;-) ) bo pokazało mi się, że kończy się badanie techniczne.
Wśród informacji jest nawet taka, że i kiedy był sprowadzony. Szkoda tylko, że nie wyświetlają skąd ale może z czasem dodadzą takie info?
Polecam do szybkiej weryfikacji auta i przypomnień o badaniach technicznych.

Jak przygotować auto do zimy?

2016-10-19 | 21:37

A ja dziś sprawdziłem swoje i żony auto na stronie, o której dowiedziałem się od znajomka: getauto.pl
Robi się tam w kilka sekund raport i dostajesz go w PDF gdzie masz sporo informacji.
Najciekawsze jest jednak to, że dowiedziałem się dzięki temu, że żony samochód jutro kończy ważność badań.
Dziękuję ci getauto.
Naprawdę polecam

honda serwis

2016-10-19 | 21:33

sprawdź informacje o pojeździe na getauto.pl
Za darmo dostajesz raport w PDF gdzie jest naprawdę fajnie zebranych sporo informacji o aucie.
Polecam

Gdzie szukać aut używanych?

2016-10-19 | 21:30

dane i historię można sprawdzić całkiem za darmo na getauto.pl
Fajny i przejrzysty raport w PDF jest przynajmniej jakąś bazą wyjściową o aucie.
Masz tam informacje o przebiegu i przeglądach o raz czy był kupiony w Polsce czy sprowadzony.
Polecam bo nieźle to zrobili

czy ktoś wie jak działa getauto.pl?

2016-10-19 | 21:26

Witam wszystkich.nDostałem dzisiaj informację o getauto.pl, że mogę sprawdzić auto - jego przebieg i czy dane się zgadzają.nCzy ktoś wie może jak to działa?nStrona jest bezpłatna i po sprawdzeniu mojego autka dostałem przyzwoity raport w PDF na mejla z danymi, historią badań technicznych i informacją ile mam teraz przebiegu.nNawet podają ile mam dziś przejechane i prawie się zgadzało (różnica 20km).nAle najciekawsze jest to, że można tam sobie ustawić żeby przypomniało o następnych badaniach technicznych. Nie wiem co prawda jak to działa bo badanie mam ważne do 05.2017, ale słyszałem w radio że mają być jakieś nowe kary za brak badań od przyszłego roku.nCiekawi mnie jak to działa. W każdym razie jak ktoś chce sprawdzić na szybko auto to fajna sprawa. To akurat polecam bo zdarzyło mi się trafić gdzie miałem wpisać VIN i w zasadzie niewiele informacji dostałem za prawie 30 zł.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019