mojeauto.pl

Forum motoryzacyjne

Szukaj na forum

O forum

Forum kierowców - profil użytkownika

carr30 Nowicjusz

Miasto: Oborniki

Auto: Chevrolet Avalanche

zobacz wszystkie posty użytkownika

Pięć ostatnich postów użytkownika:

Wypożyczalnia samochodów osobowych

2016-11-25 | 15:42

No nie jest łatwo na początku się przekonać - trochę się stresujemy, bo przywykliśmy, że auto się ma swoje, ale dziś są takie czasy, że niestety wielu ludzi decyduje sie auta nie mieć. Zwłaszcza gdy rzadziej korzystamy. Ja też z Panek korzystam i jestem zadowolony. Te kilka razy w roku jak potrzebuję samochodu i tak mi taniej wychodzi.

Gdzie najlepiej wynajać auto

2016-11-25 | 15:37

Zgadzam się - właśnie dlatego jednak decyduję się na sieciówki takie jak ipanek.pl. To wynika z suchej kalkulacji. Wszędzie się można na coś naciąć, ale w dużej sieci zasady są bardziej przejrzyste. W małych nigdy nie wiesz jak zareaguje gość, ktory odbiera od Ciebie auto.

Wynajem samochodów - na co zwrócić uwagę?

2016-11-21 | 22:42

Przede wszystkim patrz na to żeby Ci samochód odpowiadał. Faktycznie Panek cieszy się dość dobrymi opiniami, z wad na pewno nie są oni najtańsi na rynku, ale w sumie to dobrze świadczy o firmie. Zawsze dobrze jest zrobić zdjęcia samochodowi, żeby nie było potem problemów

Gdzie najlepiej wynajać auto

2016-10-28 | 22:39

PANEK S.A. - pożyczyłem u nich kilkukrotnie samochód, raz z OC sprawcy a wiadomo jak stresująca i nagląca jest wtedy sytuacja. Wszystko było okej, nie zapłaciłem ani złotówki przy tej opcji. Drugi raz jak pamiętam w 2015 jadąc nad morze po awarii naszego starego grata. ;) i także bez problemów.

Pożyczanie samochodów

2016-10-28 | 22:38

Potwierdzam - dla mnie również PANEK SA to marka sama w sobie. Solidna i konkretna,znając się na tym co robią.

Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021